Pracownia

Tradycja spotyka się z innowacją.

Od prawie 50 lat wykonujemy kunszt rzemieślniczy z dbałością o detale w naszych warsztatach na polskiej wsi w województwie mazowieckim. W połączeniu z innowacyjnymi technikami i nowoczesnymi udogodnieniami, tworzymy dla naszych Klientów najlepsze, dopasowane wnętrza.

Prawdziwy kunszt rzemiosła jest podstawą wszystkiego, co robimy.

Jesteśmy zespołem z pasją, z rzemiosłem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Pracujemy z wieloma materiałami i możemy zapewnić produkty z elementami szkła, skóry, kamienia, tekstyliów i wielu innych. Co więcej, nasza współpraca z architektami, projektantami wnętrz i specjalistami budowlanymi stale poszerza ofertę mebli.

Opieramy się na tradycji, przyjmując nowoczesność.

Meble wykonywane są przez doświadczonych stolarzy. Wiemy, że pasja i dobra technologia tworzą idealny duet, dlatego dbamy o rozwój personelu. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie, a zanim trafią do Klienta są poddawane szczegółowej kontroli, a następnie skrupulatnie pakowane i przygotowywane do transportu. To pozwala nam oferować produkty o najwyższej jakości. W transporcie i spedycji korzystamy wyłącznie z doświadczenia profesjonalistów.

Korzyści z materiałów

Pracujemy z niemal nieograniczoną gamą materiałów, w tym drewna, skóry, tekstyliów i kamienia. Jesteśmy w stanie zorganizować je nawet z najdalszych zakątków świata. Nasz wewnętrzny dział specjalizuje się w aranżacji niestandardowych elementów. W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres [email protected]

+48 601 09 25 09