Przestrzenie komercyjne

Oferujemy nasze wysokiej klasy tradycyjne rzemiosło na potrzeby projektów komercyjnych, tworząc całkowicie dostosowane meble w klasie standard i premium.

Kompleksowe zarządzanie z naszego biura

Jesteśmy w stanie sprostać dodatkowym wymaganiom dotyczącym projektów komercyjnych. Wszystkie meble Armadio di Legno są całkowicie zindywidualizowane, wykonywane na zamówienie, dzięki czemu nasza oferta obejmuje szereg opcji i wykończeń, które dobieramy pod konkretną przestrzeń i potrzeby.

Wysoka wydajność

Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze rzemiosło do dużych projektów. Nasze realizacje obejmują np. meble sklepowe seryjne, meble hotelowe. Ponadto we współpracy z polskimi firmami partnerskimi przygotowujemy kompleksowe oferty dedykowane do przestrzeni komercyjnych.

Dostarczamy najwyższe standardy za granicę

Produkty Armadio di Legno są wytwarzane w Polsce. Wszystkie meble zanim trafią do Klienta są składane i dokładnie oglądane przez technologa i montażystów. Później są pakowane i przygotowywane do transportu. Mogą być montowane przez nasz zespół montażowy za granicą. Mamy doświadczenie w dostarczaniu projektów do krajów europejskich i nie tylko.

+48 601 09 25 09