Kompleksowe realizacje

Armadio di Legno specjalizuje się w tworzeniu pięknych i praktycznych mebli. Projektujemy, produkujemy i montujemy najwyższej jakości stolarkę na zamówienie, dopasowane wnętrza i meble wolnostojące do Państwa wyjątkowych domów.

Urzeczywistniamy projekty, dbamy o design

Ściśle współpracujemy z projektantami wnętrz i architektami. Dopracowujemy projekty pod względem technicznym i wizualnym do oczekiwań Klienta. Korzystając z briefu, przygotowujemy rysunki techniczne i proponujemy odpowiednie rozwiązania, wykończenia z naszej obszernej biblioteki materiałów, zanim zlecenia zostaną zatwierdzone do produkcji.

Najlepsza jakość i spójność

Posiadamy dedykowanych managerów projektu pracujących na każdym ich etapie. Nasz zespół składa się z “Producentów Szafek”, którzy rozumieją wysoki standard kunsztu, nadzorując cały proces od opracowania rysunków produkcyjnych do kontroli jakości i montażu.

Nieograniczony zakres materiałów

Od metalowych lub marmurowych wykończeń i satynowych zagłówków po solidne, drewniane okładziny ścienne. Zawsze zapewniamy, że nasza stolarka płynnie komponuje się z proponowanym wyposażeniem pomieszczeń, takim jak elektronika, urządzenia multimedialne, prysznice i wanny.

Zbudowane z najwyższą precyzją

Wszystkie zlecenia w naszej pracowni wykonywane są pod nadzorem naszego koordynatora. Meble przygotowywane są do wysyłki krajowej lub międzynarodowej, z zachowaniem rygorystycznych kontroli jakości przed wysłaniem do Klienta. Elementy te są następnie instalowane przez zespół monterów z kierownikiem projektu na miejscu.

+48 601 09 25 09